بیژن بینایی GitHub
بیژن بینایی Rss

سلام دنیا

نوشته شده توسط بیژن | در دسته معرفی نامه | نوشته شده در ۲۴-۱۱-۱۳۹۰

۱

سلام به همه ی جهان اینجا

ورد پرس قدرت گرفته از پی اچ پی و لینوکس و برپایه نرم افزار های آزاد است

!به امید پیروزی متقین

فلسفه من و اینجا

نوشته شده توسط بیژن | در دسته معرفی نامه | نوشته شده در ۱۱-۱۱-۱۳۹۰

۴

از زمانی که یادم می یاد حافظه خوبی نداشتم. همه وسایلم رو جا می گذاشتم. شعر ها رو به زور حفظ می شدم و کلا انگیزه ای هم برای عوض کردن اوضاع نداشتم. اگرچه بهم گفته بودن هر چی کمتر از حافظه ام استفاده کنم اون هم شرور تر می شه ولی کاری نمی شد کرد چون عادت کرده بودم حافظه رو دور بزنم. برای وسایلم چک لیست درست می کردم درس هام رو خلاصه نویسی می کردم و خلاصه خودم رو به هر دری می زدم تا از چنگ حافظه پلید فرار کنم... سال ها گذشت و بیژن کوچولو قصه ما چیزهایی که یاد می گرفت زیاد و زیاد تر می شد و از اونجا که حافظه بزرگی نداشت تصمیم گرفت یه فکری هم برای این مشکل جدیدش کنه.

و این طوری، اینجا شکل گرفت...

اگه یادتون باشه اوایل اینجا پر بود از دانسته ها و نادانسته های من. یه مدتی سپری شد و منم گیر یه سری رفیق مریخی افتادم که نگاهمو به زندگی عوض کردن، اونا بهم یاد دادن برای خوب بودن، نیازی به بهترین بودن نیست. و اینطوری بود که غرغر های من هم شروع شد و کم حافظگیم بهونم شد که فلسفه اینجا رو لا به لای برگ های تاریخ گم و گور کنم. بهونه ای که باعث شد امروز بلاگ پر بشه از ورق سوخته هایی که در نگاه اول معلوم نیست از کجا آمده اند و به کجا می روند

اما اگه بیشتر دقت کنید می بینید که جزوه های درس "زندگی پیشرفته" هستند. واحدی که استادش خیلی خوب بلده درسشو ارایه بده و منم دوست دارم به پاس خوب درس دادن استاد مشق هام رو خوب انجام بدم و خوب جزوه بنویسم.

اما چون مبحث خیلی بزرگی هست اینجا فقط یکی از lecture های استاد رو می نویسم. عنوانش هست. "داستان بچه ای که به دنبال مرد شدن بود"